Aktuality a novinky

Zoznam našich aktualít a noviniek.

Primalex aplikácia do mobilu

17. 06. 2015

Nová aplikace Primalex do mobilu

Primalex sa stane so svojou novou aplikáciou pre vás užitočným pomocníkom pri maľovaní. Zistite, v čom všetkom vám môže byť užitočná! Aplikácia je dostupná k stiahnutiu ako pre mobilné telefóny, tak aj pre tablety so systémami iOS a Android.

Nájdete už teraz na stiahnutie vo vašom App store alebo Google play. Na stiahnutie pomocou QR kódov tu:

App store for AppleGoogle play for Android

Primalex aplikácia do mobilu

1. Funkcia merania plochy

Meriate stenu „od oka“? Nevšedná a zaujímavá je funkcia merania plochy. Žiadna veda, aj vďaka zrozumiteľnému návodu – zmerať steny je rovnako jednoduchá ako fotenie. Aplikácia vie hodnoty sčítať, takže sa prejdete raz bytom či domom a hneď viete, koľko farby budete na jeho celé vymaľovanie potrebovať.

Primalex aplikácia do mobilu

2. Identifikácia farebných odtieňov

Z nekonečných vzorkovníc farieb prechádzajú oči, kto si má z toľkých možností vybrať. Inšpirujte sa svetom okolo seba. Až vám kdekoľvek „cvrnkne“ tá pravá farba do nosa, identifikátor farebných odtieňov vám okamžite ukáže, pod akým kódom kúpite správne tónovaný Primalex.

Primalex aplikácia do mobilu

3. Všetky produkty pekne prehľadne

Samozrejme nechýba katalóg produktov, nielen pre interiérové nátery, ale aj fasádne farby a omietky, penetrácie a farby na kov a drevo. Vyberte si vhodný produkt jednoduchým dotykom z pohodlia svojho mobilu, k dispozícii je ku každému produktu aj technická dokumentácia.

Primalex aplikácia do mobilu

4. Najbližšia predajňa so všetkými kontaktmi

A keď už viete koľko a čoho máte kúpiť, potom to asi nechcete mať ďaleko. Aplikácia vám podľa vašej polohy ukáže najbližšieho predajcu Primalexu a jediným kliknutím vás tam dovedie pomocou vašej navigácie. Ďalej nechýbajú ani kontakty a otváracie doby jednotlivých predajní.

Primalex aplikácia do mobilu

5. Vzorkovnica farieb

Radi sa rozhodujete, skúšate a meníte? V našej vzorkovnici nájdete celkom 1950 farebných odtieňov rozdelených do prehľadného farebného spektra. A ak si už niektorý vyberiete, aplikácia vám pre porovnanie ponúkne ešte ďalšie príbuzné odtiene.

Ďalšie aktuality a novinky

29. 06. 2022

Značka  Primalex predstavila vlastnú vzorkovnicu farieb

Značka Primalex predstavila vlastnú vzorkovnicu farieb

Značka Primalex predstaviai vlastnú vzorkovnicu farieb.

čítať viac >

15. 03. 2021

Primalex predstavuje novinku Polar FIX

Primalex predstavuje novinku Polar FIX

Biely náter určený na rýchle a jednoduché opravy stien

čítať viac >