Aktuality a novinky

Zoznam našich aktualít a noviniek.

Slávnostné otvorenie dokončených priestorov Stanice Záriečie v Žiline

04. 12. 2023

Vďaka grantovému projektu spoločnosti PPG Colorful Communities, ktorý na Slovensko prišiel druhýkrát po piatich rokoch. Prešla renováciou staršia časť fasády, interiéry, lavičky aj komunitná záhrada s detským ihriskom. Zaujímavosťou je aj vonkajší mural, ktorý sčasti maľovali aj dobrovoľníci. Maľbu okolo vonkajšieho muralu vytvoril miestny umelec Daniel Mrázik.
Primalex

Zobrazuje rôzne ohrozené druhy žijúce vo svetových oceánoch a slúži ako pripomienka dôležitosti ochrany životného prostredia a inšpirácia pre komunitu na podnikanie krokov smerom k udržateľnej budúcnosti. Okrem toho bude stena počas letných mesiacov slúžiť ako premietacia plocha pre letné kino a pred každým predstavením bude digitálne ilustrovaná animáciou.

„Naše farby skrášľujú mnohé priestory a preto ako globálny a lokálny líder v predaji náterových hmôt a farieb cítime povinnosť skrášľovať svet aj globálne. Na vytváraní krajších priestorov sa podieľajú dobrovoľníci z radov zamestnancov na všetkých rôznych pracovných pozíciách. Každý projekt tak spája ľudí, vytvára väzby a zároveň vracia energiu komunitám a priestorom, ktoré sa neraz nazývajú druhým domovom,“ približuje ciele projektu Colorful Communities Andrej Benko, obchodný riaditeľ PPG pre Slovensko, divízia Architectural Coatings.

Primalex
Dňa 15.11.2023 sa konalo slávnostné otvorenie dokončených priestorov Stanice Záriečie za účasti primátora mesta Žilina Petra Fiabáneho, obchodného riaditeľa PPG pre Slovensko Andreja Benka, zamestnancov spoločnosti PPG, riaditeľa kultúrneho centra Stanica Zárečie Mareka Adamova a zamestnancov Stanice.
Primalex
Spoločnosť PPG poskytla na podporu projektu 36-tisíc eur a poskytla viac ako 120 litrov farieb od svojich značiek PRIMALEX™, BALAKRYL™ a SIGMA™ vrátane farby Primalex Ceramic, ktorá poskytuje vynikajúcu odolnosť proti oderu a umývateľnosť. Nevyčísliteľnú hodnotu však má čas a práca dobrovoľníkov z radov zamestnancov spoločnosti PPG na všetkých pracovných pozíciách.

Ďalšie aktuality a novinky

17. 06. 2024

Po roku je opäť Trenčiansky podchod umeleckou galériou vďaka Fest Art Trenčín

Po roku je opäť Trenčiansky podchod umeleckou galériou vďaka Fest Art Trenčín

Po roku bolo PPG opäť súčasťou festivalu Fest Art Trenčín 2024

čítať viac >

03. 05. 2024

Primalex - a v budúcnosti si poďakujete

Primalex - a v budúcnosti si poďakujete

Náš domov je miesto, kde sa všetci chceme cítiť dobre. Dlho a spokojne. Primalex vás sprevádza už desiatky rokov a dáva vám farby do vášho života.

čítať viac >

23. 04. 2024

Obľúbená značka Primalex získala prestížne ocenenie odbornej poroty Superbrands

Obľúbená značka Primalex získala prestížne ocenenie odbornej poroty Superbrands

Primalex, tradičná značka interiérových a exteriérových farieb, získal ocenenie udeľované najúspešnejším značkám na Slovensku

čítať viac >