Aktuality a novinky

Zoznam našich aktualít a noviniek.

Slávnostné otvorenie dokončených priestorov Stanice Záriečie v Žiline

04. 12. 2023

Vďaka grantovému projektu spoločnosti PPG Colorful Communities, ktorý na Slovensko prišiel druhýkrát po piatich rokoch. Prešla renováciou staršia časť fasády, interiéry, lavičky aj komunitná záhrada s detským ihriskom. Zaujímavosťou je aj vonkajší mural, ktorý sčasti maľovali aj dobrovoľníci. Maľbu okolo vonkajšieho muralu vytvoril miestny umelec Daniel Mrázik.
Primalex

Zobrazuje rôzne ohrozené druhy žijúce vo svetových oceánoch a slúži ako pripomienka dôležitosti ochrany životného prostredia a inšpirácia pre komunitu na podnikanie krokov smerom k udržateľnej budúcnosti. Okrem toho bude stena počas letných mesiacov slúžiť ako premietacia plocha pre letné kino a pred každým predstavením bude digitálne ilustrovaná animáciou.

„Naše farby skrášľujú mnohé priestory a preto ako globálny a lokálny líder v predaji náterových hmôt a farieb cítime povinnosť skrášľovať svet aj globálne. Na vytváraní krajších priestorov sa podieľajú dobrovoľníci z radov zamestnancov na všetkých rôznych pracovných pozíciách. Každý projekt tak spája ľudí, vytvára väzby a zároveň vracia energiu komunitám a priestorom, ktoré sa neraz nazývajú druhým domovom,“ približuje ciele projektu Colorful Communities Andrej Benko, obchodný riaditeľ PPG pre Slovensko, divízia Architectural Coatings.

Primalex
Dňa 15.11.2023 sa konalo slávnostné otvorenie dokončených priestorov Stanice Záriečie za účasti primátora mesta Žilina Petra Fiabáneho, obchodného riaditeľa PPG pre Slovensko Andreja Benka, zamestnancov spoločnosti PPG, riaditeľa kultúrneho centra Stanica Zárečie Mareka Adamova a zamestnancov Stanice.
Primalex
Spoločnosť PPG poskytla na podporu projektu 36-tisíc eur a poskytla viac ako 120 litrov farieb od svojich značiek PRIMALEX™, BALAKRYL™ a SIGMA™ vrátane farby Primalex Ceramic, ktorá poskytuje vynikajúcu odolnosť proti oderu a umývateľnosť. Nevyčísliteľnú hodnotu však má čas a práca dobrovoľníkov z radov zamestnancov spoločnosti PPG na všetkých pracovných pozíciách.

Ďalšie aktuality a novinky

04. 12. 2023

Slávnostné otvorenie dokončených priestorov Stanice Záriečie v Žiline

Slávnostné otvorenie dokončených priestorov Stanice Záriečie v Žiline

Dňa 15.11.2023 sa konalo slávnostné otvorenie dokončených priestorov Stanice Záriečie v Žiline.

čítať viac >

27. 10. 2023

Farby pre krajší svet: V Žiline sa spojili dobrovoľníci z PPG pri renovácii obľúbeného kultúrneho centra

Farby pre krajší svet: V Žiline sa spojili dobrovoľníci z PPG pri renovácii obľúbeného kultúrneho centra

Historickú budova obľúbeného žilinského kultúrneho centra
Stanica Záriečie sme skrášlili novými farbami od spoločnosti PPG.

čítať viac >

11. 09. 2023

Predstavujeme farbu roka 2024 Limitless

Predstavujeme farbu roka 2024 Limitless

Teplý, medovo béžový odtieň odráža dopyt po jemnejších farbách

čítať viac >