Farebné trendy

Objavte trendy a farebné kombinácie,
ktoré si môžete preniesť aj do vašich domovov.

1. Fusion

Fusion trend vracia do našich interiérov nežné akcenty. Keď si nájdete chvíľu čas na pauzu, táto kombinácia vás zrelaxuje a obnoví vaše sily. Svetlé farby vám umožnia začať s vecami od začiatku bez „temných“ stránok.

Púdrová ruža

Púdrová ruža

Romanticky naladená farebná kombinácia, ktorá vám v stresujúcom a uponáhľanom svete ponúkne útočisko, ktoré ukľudní a zároveň vás nabije novou energiou a chuťou do života. Prísľub nových začiatkov.

Púdrová ruža
Odtiene
Padajúci dážď

Padajúci dážď

Osviežujúca spŕška jemných, neutrálnych a krehkých pastelov. Táto farebná kombinácia je rafinovane zostavená z prírodných pastelov so „syntetickými“ akcentmi. Výsledný dojem vás nabije kreativitou a prívalom novej energie.

Padajúci dážď
Odtiene
Krehké pastely

Krehké pastely

Keď si nájdete čas na pauzu a obnovu vašich síl, uvidíte veci inak. Svetlé farby vám umožnia začať s vecami od začiatku, bez „temných“ stránok. Obráťte list…

Krehké pastely
Odtiene
Sladký nádych

Sladký nádych

Hovorí sa, že ružová je sladká? Áno, určite je! Ale vie byť tiež aj decentná a krémová, nájdete v nej odlesk ruženínu alebo vôňu zrelých malín. Je pastelová aj krikľavá, romantická aj extravagantná. Ružovú si skrátka môžete vychutnať v mnohých podobách.

Poznáte z televíznej reklamy.

Sladký nádych
Odtiene

Colordesigner

Vymaľujte si vašu izbu!

spustiť aplikáciu >

Inšpirácia

Načerpajte inšpiráciu
v našej galérii interiérov
a exteriérov.

nechajte sa inšpirovať >

Vzorkovnica farieb

Vyskúšajte nášho
sprievodcu svetom
farebných odtieňov.

vybrať farbu >