Farebné trendy

Objavte trendy a farebné kombinácie,
ktoré si môžete preniesť aj do vašich domovov.

8. Jemné tóny bielej

Odtiene bielej prinášajú do vašich domovov čistotu a sviežosť a nepôsobia pritom tak sterilne ako čisto biela farba. Sú oceňované vďaka svojej elegancii, jemnosti a rozjasnenia vášho interiéru. Priestor zároveň nenarušia a nerozbijú tak ako sýte či výrazne farby.

Vanilková belosť

Vanilková belosť

Kombinácia jemného odtieňa vanilky s akcentami žltej, hnedej alebo antracitovej, ktoré dodajú celkovo interiéru šmrnc. Odtieň vanilková belosť poskytne interiéru teplý a príjemný nádych, ktorý zjemní tak trošku škandinávsky štýl. Predĺži tak vaše vzácne chvíle v útulnej kuchynke s rodinkou.

Vanilková belosť
Odtiene
Krémové cappucino

Krémové cappucino

Odtieň s teplým nádychom, ktorý zútulní váš pracovný kútik. Naviac kombinácia s výraznými akcentami mu vdýchne život a priestor pre nápad.

Krémové cappucino
Odtiene
Holubičia šeď

Holubičia šeď

Nadčasová elegantná biela so sivým nádychom nájde spoločnú reč snáď so všetkými farebnými odtieňmi. Tvári sa pasívne, ale akonáhle sa do nej viac ponoríte, dokáže vás upokojiť a potešiť aj vaše oči.

Holubičia šeď
Odtiene
Prírodný ľan

Prírodný ľan

Do interiéru vnáša harmóniu preniknutú jemnými tónmi prírody. Farba, ktorá vás môže nadchnúť v každej miestnosti vašej domácnosti. Jej veľmi jemné a sofistikované vyznenie sa bude hodiť hlavne k modernému interiéru doplnenému pokojne o pár retro kúskov.

Prírodný ľan
Odtiene

Colordesigner

Vymaľujte si vašu izbu!

spustiť aplikáciu >

Inšpirácia

Načerpajte inšpiráciu
v našej galérii interiérov
a exteriérov.

nechajte sa inšpirovať >

Vzorkovnica farieb

Vyskúšajte nášho
sprievodcu svetom
farebných odtieňov.

vybrať farbu >